Війна Політика

У Верховині закликали звільняти з посад прихожан російської церкви

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Депутати Верховинської селищної звернулися до місцевих підприємців та установ із закликом звільняти з роботи прихожан української православної церкви московського патріархату.

Рішення про це було схвалене під час засідання місцевої ради 25 березня. Як йдеться у документі, селищна рада ще 6 березня звернулася до релігійних громад УПЦ МП із закликом перейти до Православної Церкви України. Однак згоди не отримали, пише Репортер.

Фото ілюстративне

Тому депутати прийняли рішення звернутися до місцевого бізнесу та установ вжити рішучих заходів щодо прихожан цієї церкви.

“Ми звертаємося до вас, шановні керівники підприємств, установ та організацій Верховинської селищної ради, невідкладно розглянути питання перебування на займаних посадах у ваших трудових колективах прихожан УПЦ МП. Це буде ваша принципова, державницька патріотична позиція у ставленні до ворожої російської церкви в Україні.

Принагідно констатуємо, що фіксуються випадки боягузтва і втечі окремих працівників колективів підприємств, установ та організацій зі своїх робочих місць після виданого Указу Президента України Володимира Зеленського №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Ваша, шановні керівники, патріотична позиція – дати справедливу і жорстку оцінку таким діям підлеглих і невідкладно прийняти рішення відповідно до трудового законодавства та повідомити селищну раду. Ваша позиція – ваша совість, відповідальність і законні рішення”, – зазначається у зверненні депутатів Верховинської селищної ради.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні