Політика

У Івано-Франківську Петро Порошенко зустрівся зі студентами (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 4 грудня, Президент України Петро Порошенко зустрівся зі студентами в актовій залі  Прикарпатського університету імені Стефаника. На захід прийшли представники різних місцевих вишів. Зустріч розпочалася із запізненням приблизно на годину.

Петро Порошенко вийшов на сцену і запропонував усім разом виконати гімн України, пише “Репортер”.

“Ви, студенти, – майбутнє України, – сказав Порошенко. – П’ять років тому саме студентська молодь стала рушійною силою Революції Гідності. Першими на Майдан вийшли не політичні партії, а студенти. Для чого вони вийшли? Щоб розбудити все суспільство”.

За словами президента, прибувши до ПНУ, він разом з ректором Ігорем Цепендою вшанував пам’ять загиблого на Майдані Романа Гурика. Порошенко запропонував усім присутнім також вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

“Наш народ виявив готовність до боротьби і рішучість захищати свою країну, – говорить Порошенко. – Я низько вклоняюся тим, хто приходить зараз у військкомати”.

Також президент говорив про плюси безвізу, можливості української молоді подорожувати та навчатися, досягнення українського кіно й музики, томос для Української православної церкви тощо.

Крім того, прокоментував введення воєнного стану в 10 областях України.

“Моє рішення про введення воєнного стану носить виключно превентивний характер, – каже Петро Порошенко. – Воєнний стан введений для того, щоб законодавчо захистити українського воїна. Проводяться заходи із підвищеної оборони портів, військових об’єктів, але економіка функціонує як раніше”.

Відповів  Порошенко й на запитання студентів. Вони стосуватися вступу України в ЄС і НАТО, протидії брехні російських медіа, освітньо-наукових програм для молоді. Наприкінці зробив спільне фото з аудиторією.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.