Політика

У Франківську представники ОПОРИ змусили міського голову покинути виборчу дільницю

Google+PinterestLinkedInTumblr
На виборчій дільниці №260898, що на вулиці Івасюка в Івано-Франківську, спостерігачі ОПОРИ побачили міського голову Руслана Марцінківа, який спілкувався із членами ДВК.
Після запитання про підстави перебування мер покинув дільницю, повідомляє прес-служба ОПОРИ.
Фото зі сторінки Руслана Марцінківа у Facebook
Спостерігачі ОПОРИ поцікавились у Руслана Марцінківа, чому він перебуває на дільниці, адже на той момент, як свідчили світлини у соцмережах, міський голова вже проголосував.
Марцінків відповів, що як представник органу місцевого самоврядування, цікавиться перебігом виборчого процесу. Він повідомив, що має журналістське посвідчення від місцевого ЗМІ, яке залишив в авто, бо досі його про посвідчення ніхто не питав.
Після спілкування зі спостерігачем ОПОРИ міський голова покинув межі виборчої дільниці.
Разом із Русланом Марцінківом на дільниці також перебував перший заступник міського голови Микола Вітенко – він показав спостерігачці ОПОРИ журналістське посвідчення.
«У день голосування на виборчій дільниці дільниці можуть перебувати довірені особи кандидатів, члени комісій вищого рівня, уповноважені особи партій, спостерігачі – міський голова та його заступники у цей перелік не входять», – сказав Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.