Політика

У Франківську партію ОПЗЖ не зареєстрували на вибори до міськради

Google+PinterestLinkedInTumblr
29-го вересня в Івано-Франківську члени міської територіальної виборчої комісії відмовили у реєстрації на вибори до міської ради партії ОПЗЖ.

Про це Суспільному Карпати повідомив голова Івано-Франківської міської виборчої комісії Андрій Петрик.

“Ми розглядали декілька питань на порядку денному: щодо реєстрації уповноважених осіб, довірених осіб, а також найважливішим питанням було реєстрація політичних партій. Станом на сьогодні, зареєстровано дев’ять політичних партій. По чотирьох сьогодні приймали рішення. Це “Платформа громад”, “Сила і Честь”, “Наш край” та “ОПЗЖ”. Ми змушені були відмовити у реєстрації політичній партії ОПЗЖ через відсутність багатьох документів”, – розповів голова виборчої комісії.

За його словами, не було заяви з переліком документів про реєстрацію, програми в паперовому й електронному вигляді.

Андрій Петрик додає: “Грошова застава здійснювалася неналежним суб’єктом – оплачена фізичною особою. Хоча закон вимагає, щоб платила юридична особа, а саме – партія”.

Громадянська мережа “ОПОРА” інформує, що на засіданні Івано-Франківської обласної ТВК 27-го вересня розглядали питання реєстрації кандидатів у депутати облради від “Опозиційної платформи – За життя”. У реєстрації теж відмовили.

“У загальному виборчому списку висунуто 5 кандидатів, у територіальних списках по одному кандидату у другому, третьому та п’ятому виборчих округах. У реєстрації представникам ОПЗЖ відмовили, керуючись частиною 5 статті 219. Там зазначається, що територіальний виборчий список партії повинен включати не менше 5 і не більше 12 кандидатів у депутати”, – пише ОПОРА.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.