Політика

У Франківську визначили найбільше місць для розміщення передвиборної агітації

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківську визначили 97 місць для розміщення передвиборчої агітації. Відповідне розпорядження підписав мер міста Руслан Марцінків. А у Снятинській міськраді на запит ОПОРИ відповіли, що виконавчий комітет місць для передвиборчої агітації не відводив.

Відповідно до частини 3 статті 53 Виборчого кодексу, місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування не пізніше як у перший день виборчого процесу відповідних виборів відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Інформує Репортер з посиланням на ОПОРУ.

Фото: ОПОРА

ОПОРА звернулися із запитами на отримання публічної інформації про відведення місць для розміщення передвиборної агітації до міських і селищних рад, які є центрами районів Івано-Франківської області за старим адміністративним устроєм.

Проаналізувавши відповіді на запити, представники ОПОРИ на Прикарпатті з’ясували, що виконавчі комітети Богородчанської, Рожнятівської селищних громад, Бурштинської, Галицької, Долинської, Калуської, Коломийської, Надвірнянської, Рогатинської та Тлумацької міських рад прийняли відповідні рішення про відведення місць для проведення передвиборної агітації. У Снятинській міській раді відповіли, що рішенням виконавчого комітету не відводили місця для розміщення передвиборної агітації.

Фото: ОПОРА

«Звертаємо увагу потенційних кандидатів, що Виборчий кодекс забороняє розміщення передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, а також в місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху. Також варто пам’ятати про правила благоустрою у своїх населених пунктах», – наголошує Богдан Морикіт, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.