Політика Соціум

Депутати міськради проголосували за приєднання ще трьох сіл до Франківської ОТГ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 20 листопада, в Івано-Франківську на позачерговому засіданні сесії міськради депутати розглянули рішення про приєднання Березівської, Колодіївської та Підпечерівської сільських тергромад до Франківської міської територіальної громади.

“За” проголосували 28 депутатів, пише ГК.

«Ми діємо згідно з добровільності. Тільки добра воля громад дає можливість створити одну франківську родину», – сказав міський голова Івано-Франківську Руслан Марцінків.

За його словами, приєднання – не проста процедура. Якщо минулого разу голосували за приєднання шести сіл, то цього разу на сесію винесли питання тільки по трьох. Все через те, що має бути ряд умов для об’єднання: спільна межа, затверджений перспективний план у Кабміні тощо.

«Від того, що ми об’єдналися із Підлужжям та Чернієвом очікуємо вже наступного року реверсну дотацію, також нам збільшили субвенцію медикам та очікується близько сім мільйонів гривень інфраструктурної субвенції», – наголосив Марцінків.

Крім того, депутати затвердили план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади. Зокрема, мають провести розрахунки обсягу доходів та видатків Івано-Франківської міської територіальної громади після приєднання цих сіл.

Підготувати пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.