Політика

У Франківську депутати проголосували за об’єднання громад

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 16 серпня, депутати Івано-Франківської міської ради зібралися на засідання сесії.

Одне із найголовніших питань порядку денного, яке проголосували – надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Івано-Франківська, пише “Репортер“.

“Для Франківська це історичне рішення, бо після цього рішення ми розпочнемо процес об’єднання. Ми повинні розвиватися. Ми повинні отримати доступ до земель, які знаходяться за межами населених пунктів. Цей процес ми повинні завершити до жовтня місяця, щоб з першого січня жити в одній територіальній громаді. Прошу депутатський корпус підтримати дане рішення”, – звернувся міський голова Руслан Марцінків до депутатів.

“Вважаю, що об’єднання наших сіл з Івано-Франківськом – велика перемога для нас всіх. Виграють громади, люди разом. Дякую вам за довіру”, – сказав перед голосуванням сільський голова Чернієва Богдан Грейда.

29 із 34 депутатів підтримали проект рішення щодо добровільного приєднання Черніївської і Підлузької сільрад Тисменицького району до Івано-Франківська.

Нагадаємо, процес створення ОТГ в Івано-Франківську розпочався у січні 2019 року. Наразі Івано-Франківськ уклав угоди про співпрацю з сільрадами Колодіївки, Узина, Добровлян, Підлужжя, Підпечар, та Чукалівки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.