Політика Фото

У Франківську активісти й депутати закликають громаду прийти на сесію міськради та захистити озеро

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Громаду Івано-Франківська запрошують прийти на сесію міськради у четвер, 15 лютого, аби підтримати ініціативу «Вільне озеро». Про це місцеві активісти та депутати повідомили на прес-конференції 14 лютого, пише “Репортер”. 

Активістка Наталя Сербин переконана, основне завдання – зберегти хоча б 4 га, які донедавна була в оренді Костянтина Бородайка (“Гараз Україна”). Адже нині оренда закінчилася, тому є шанс або внести зміни у цільове призначення (перевести на зелені зони) або взагалі прийняти мораторій на забудову вільних ділянок.

«Важлива участь громади. Активну боротьбу веде лише кілька людей, – говорить Сербин. – Якщо люди хочуть, щоб озеро зберегли, треба долучатися і вимагати прийняття рішень».

Депутат міськради Віталій Мерінов нагадує, що ще 26 квітня 2016 року створили комісію із забудов навколо міського озера.

«Я очолив цю роботу і побачив, що міська рада не йде назустріч. Розробку детального плану території так і не підтримали. Депутати не приходять на комісіі, – скаржиться Мерінов. – Останній раз прийшло два депутати. Відтак засідання було нелегітимним. Потім я підготував звернення, але мені його повернули без підписів – представники партій пояснили, що рішення про підписи прийматимуть на фракціях».

Мерінов каже, як депутат – винесе проект рішення на розгляд сесії міськради:

«Побачимо, хто за нього голосуватиме. Маю передчуття, що його навіть не включать у порядок денний».

«Запрошуємо людей прийти на сесію і подивитися в очі депутатам, які підтримують забудову озера, – каже Наталя Сербин. – Конструктивний шлях – робота земельної комісії. Строїч, Ревчук, інші – зрадили громаду. За півтора роки вони нічого не зробили».

Якщо влада не почує людей, Андріан Волгін обіцяє діяти радикальніше і звертатися до Києва.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.