Політика

“У другому турі є непрохідний кандидат, але за нього треба голосувати”, – Руслан Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під час оперативної наради у міського голови Івано-Франківська у вівторок, 9 квітня, говорили про підготовку до другого туру виборів Президента України.

Почали з виборців. Отже, для зміни місця голосування до заяви потрібно надати посвідчення про відрядження, квитки чи будь-які інші документи, що підтверджують перебування в іншому місті, пише “Репортер”.

Також до 15 квітня усі франківці мають отримати запрошення на виборчі дільниці. Якщо запрошення надійде людині, яка не проживає за такою адресою чи померла, потрібно звернутися до відділу реєстру виборців, аби ті перевірили інформацію.

Просять також перевірити себе у реєстрі виборців. Особливо, якщо мешканець голосує вперше, недавно змінив прізвище чи прописку.

До 18 квітня виборчі списки отримають усі ДВК. І до 20:00 19 квітня можна буле звернутися до ДВК про забезпечення голосування за місцем перебування.

«Я не сприймаю обох кандидатів. Один не провів реформи, а з другим ми не знаємо, куди країна піде, – говорить міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. – Але на те є демократичне суспільство, аби йти на вибори та обирати менше зло. Не піти на вибори – це буде поразка. Треба робити ціннісний вибір. У другому турі є непрохідний кандидат, але за нього треба голосувати і не вестися на маніпуляції».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.