Відео Політика

У центрі Коломиї нарешті позбулися радянської символіки (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Бійці та ветерани АТО/ООС, представники всеукраїнської організації «Тризуб», «Права молодь» і небайдужі коломияни ініціювали демонтаж радянської символіки на площі Героїв.

Щоб все було в рамках закону, навіть позачергово зібрали засідання виконкому, пише Репортер.

Проєкт реконструкції площі Героїв на площу Скорботи розпочався ще у 2018 році. Всі документи підготували, але коштів не вистачило. До сьогодні в центрі Коломиї були радянські зірки.

Зрештою патріотам увірвався терпець. Окремі елементи пам’ятника визнали аварійними.

Насправді, за словами краєзнавця Степана Андріїшина, насправді в центрі Коломиї немає могил солдатів. Могили розкопали ще за радянських часів, бо на площі мали ставити пам’ятник Леніну.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу НТК.

Пізніше демонтували і пам’ятник радянському солдату. Про це повідомив у Facebook міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

“Сьогодні демонтували аварійний пам’ятник на площі Скорботи. В цілому, меморіал чекає подальшої реконструкції на основі проєкту, схваленого ще у 2018 році. Наразі розпочато технічно-кошторисний розрахунок необхідних робіт. Водночас, ми облаштуємо меморіал вшанування жертв Другої світової війни на території кладовища на вулиці Бандери”, – пише Станіславський.

У майбутньому на площі Скорботи планують облаштувати місце пам’яті за українськими героями.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.