Політика

Табачника – під суд!

Google+PinterestLinkedInTumblr

Депутати івано-франківської обласної ради вимагають відставки та притягнення до кримінальної відповідальності міністра освіти України Дмитра Табачника. За таке звернення на ім’я президента Януковича, голови ВР Литвина, прем’єр-міністра Азарова та генерального прокурора Медведька депутати проголосували у понеділок на сесії облради.

Текст звернення готували разом представники кожної із фракцій. Зачитала його Ольга Бабій. «Переписуючи підручники історії, применшуючи значення історичних подій і діячів минулих епох, віднов­люючи сталінсько-брежнєвські стереотипи, він намагається знову прищепити нашим дітям і молоді комплекси меншовартості та яничарства», – йдеться у зверненні.

Окремо відзначили заяву міністра газеті «Аргументи і факти в Україні», що «визначення Голодомору як геноциду українського народу є вигадками закордонних істориків». За це міністра необхідно притягнути до кримінальної відповідальності, вважають прикарпатські депутати. Також вони вимагають знову внести на розгляд сесії ВР постанову про усунення Табачника з посади міністра освіти.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.