Політика

Сич закликав не засуджувати людей, які блокували приїзд українців з Китаю

Google+PinterestLinkedInTumblr
Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич вважає, що не варто засуджувати людей, які протестували проти розміщення евакуйованих з Китаю українців.

На його думку, засуджувати треба нинішню владу України та Росії, пише «Репортер».

«Не поспішайте засуджувати українців із Нових Санджар, Тернопілля чи Львівщини. Засуджуйте тих, хто інформаційно ними і нами всіма маніпулює, аби звести чергову лінію розмежування між українцями й аби в очах світу показати, що українці недонація, а Україна недодержава.

І засуджуйте тих, хто в день вшанування Героїв Революції Гідності намагався спрофанувати саму ідею революційного спротиву.
Спитаєте, кому вигідно?

Вигідно Московщині, бо інформаційна агресія проти українського суспільства – це складова частина війни на ліквідацію Української Незалежності.

Вигідно нинішньому політичному режимові младорегіоналів, який системно здійснює дискредитацію Майдану, його Героїв і Героїв сучасної антимосковської боротьби.

А хто сказав, що це не вигідно їм обом одночасно?!..» – написав Сич у Facebook.

Читайте також: «Не таким небезпечним є коронавірус, як вірус зневаги ближнього», – глава УГКЦ про евакуацію українців з Китаю

Нагадаємо, 20 лютого, у Харкові приземлився літак з китайського міста Ухань. В Україну прибуло 45 українців та 27 іноземців, евакуйованих з епіцентру епідемії коронавірусу. Усі вони на момент посадки – без жодних ознак хвороби.

Мешканці кількох населених пунктів встановили блокпости, протестуючи проти розміщення у них евакуйованих з Китаю українців. Зокрема, на акції протесту вийшли мешканці Львівщини, Тернопільщини та Київщини.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.