Політика

Суд у справі Марцінківа знову закінчився нічим – тепер він у Вінниці

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 15 червня, мав відбутися суд у справі міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Однак, до суду надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з тим, що 15-16 червня міський голова перебуває у відрядженні у Вінниці. Відтак суддя розгляд провадження переніс на 3 липня, 11.00.

Та попри те, що Марцінків нібито знаходиться у відрядженні, сьогодні він буде виступати на ОТБ “Галичина”. Про це мер проінформував франківців смс-повідомленням.

Нагадаємо, минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Через це склали протокол, який, як гадав Марцінків, спробують вручити йому повторно. Сам мер запевняв, що грошей з бюджету дружині так і не виділили. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка.

Крім того, Руслан Марцінків також притягується за інше корупційне правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Минулого року він придбав новий автомобіль “Skoda Octavia” 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що, згідно з вимогами закону “Про запобігання корупції”, повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання.

Зазначимо, що Руслан Марцінків ще не з’являвся на жодне судове засідання – то лягав у лікарню, то був у відрядженні.

До теми: Мера знову нема. В день суду по адмінпорушенню Марцінків поїхав у Волноваху

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.