Політика

Мера знову нема. В день суду по адмінпорушенню Марцінків поїхав у Волноваху

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 19 квітня, в міському суді Івано-Франківська має відбутися судове засідання у справі міського голови Руслана Марцінківа про корупційне адмінпорушення. Однак, наразі мер поїхав на Схід, тож, ймовірно, розгляд справи вкотре перенесуть.

«Зараз перебуваю у відрядженні на Сході», – написав мер на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Перший заступник міського голови Микола Вітенко повідомив «Репортеру», що Марцінків поїхав у Волноваху з гуманітарною допомогою.

«Цю поїздку Руслан Романович планував давно, – каже Микола Вітенко. – Такі відрядження відбуваються регулярно раз на два місяці. Та подробиць я не знаю».

Нагадаємо, минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Через це склали протокол, який, як гадав Марцінків, спробують вручити йому повторно.

Сам мер запевняв, що грошей з бюджету дружині так і не виділили. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка. Крім того, Руслан Марцінків також притягується до відповідальності за інше корупційне правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Нещодавно він придбав новий автомобіль “Skoda Octavia” 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що згідно із вимогами закону “Про запобігання корупції” повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання. Зазначимо, що Марцінків ще не з’являвся на жодне судове засідання посилаючись на погане самопочуття. На минуле судове засідання також не прийшов, бо перебував з робочим візитом у Хмельницькому.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.