Політика

Росія висилає українських дипломатів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Росія оголосила “persona non grata” 13 українських дипломатів. Про це повідомляє МЗС Росії.

“Їм були вручені ноти протесту і заявлено, що у відповідь на необгрунтовані вимоги зазначених держав про висилку російських дипломатів на підставі бездоказових звинувачень Великобританії на адресу Росії через т. зв. “справу Скрипалів” російська сторона оголошує “persona non grata” відповідну кількість співробітників дипустанов цих країн в Російській Федерації”, – йдеться у повідомленні, пише УП.

В МЗС “Українській правді” підтвердили, що Росія висилає 13 українських дипломатів – “дзеркально” до рішення України.

“Україна вживає і буде й надалі вживати усіх заходів з метою протидії та запобіганню системному та постійному втручанню, підривним діям РФ у справи України, у т.ч. шляхом оголошення персонами нон ґрата осіб, підозрюваних у причетності до таких неправомірних дій”, – заявили пізніше в МЗС, додавши, що “це очікуваний крок з боку Кремля”.

У відомстві також нагадали, що нещодавно Україна вислала 13 російських дипломатів, які здійснювали у діяльність, несумісну з дипломатичним статусом.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у Twitter назвав, дії Росії “нонсенсом”, зазначивши, що “ми не намагалися когось отруїти в Солсбері”.

Pavlo Klimkin

@PavloKlimkin

«Дзеркальна» реакція Росії з висилкою наших дипломатів – це нонсенс. Ми ж не намагалися когось отруїти в Солсбері. Це зробила Росія і отримала відсіч всього цивілізованого світу. У нас є кому подбати про громадян України в РФ. Працюємо далі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.