Політика

Рішення Івано-Франківської облради про заборону Опоблоку має розслідувати СБУ – Рабінович

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Рішення Івано-Франківської облради про заборону діяльності Опозиційного блоку – удар по національних інтересах і крок до розвалу держави. Про це заявив один з лідерів Опозиційного блоку Вадим Рабінович в телеефірі, пише Минпром.

1398789972-5729-vadim-rabinovich[1]

“Це зрада і удар по інтересам України саме в той момент, коли в країні важка ситуація. Це сепаратизм в гіршому вигляді. А що якщо, наприклад, Харків заборонить” Народний фронт “? Що тоді ми будемо робити? Тому у нас або унітарна країна, або спецконфедерація, де Івано-Франківськ визначає, хто має право балотуватися “, – сказав він.

На думку Вадима Рабіновича, СБУ має зайнятися тим, що відбулося в Івано-Франківську, оскільки рішення Івано-Франківської облради про заборону діяльності Опозиційного блоку веде до розвалу держави.

“Діяльність своїх політичних опонентів забороняють тільки труси. Боротьба має вестися виключно в політичній площині. В іншому випадку необхідно заборонити 6 областей, де за підсумками парламентських виборів переміг Опозиційний блок”, – підкреслив Рабінович.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні