Культура Політика

Путін доручив перезняти серіал Чорнобиль, в якому ЦРУ стане винуватцем ядерної катастрофи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Президент Росії Володимир Путін доручив російському каналу НТВ зняти свою версію серіалу про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році.

Російська версія телесеріалу, присвяченого чорнобильській трагедії буде знята за підтримки Мінкульту РФ, повідомляє американський журнал Maxim.

ФОТО: HBO

Головним героєм серіалу стане не ліквідатор аварії, а співробітник радянських спецслужб – підполковник військової контррозвідки Андрій Ніколаєв, який буде розшукувати співробітника ЦРУ Альберта Ленца, щоб запобігти вибуху на ЧАЕС.

«Дія серіалу розгортається з квітня по грудень 1986 року. Українському відділу КДБ СРСР стає відомо про інтерес, який проявляють іноземні спецслужби до Чорнобильської атомної електростанції», – повідомляється в синопсисі російського Чорнобиля.

Зйомки альтернативної версії серіалу Чорнобиль вже стартували. Як зазначив режисер проекту Олексій Мурадов, сюжет побудований на одній з теорій, згідно з якою причиною вибуху стали дії співробітника ЦРУ:

«Згідно з однією з теорій, американці проникли на Чорнобильську АЕС, і багато істориків не заперечують, що в день вибуху агент спецслужб противника був присутній на станції», – повідомив він.

Редакція Maxim зазначила, що зйомки серіалу стали ще одним доказом того, що сучасна Росія нічим не відрізняється від СРСР:

«Це досить хороший аргумент для розуміння того, що сьогоднішня Росія насправді нічим не відрізняється від СРСР. Путін був офіцером КДБ під час чорнобильської аварії, і немає ніяких підстав вважати, що падіння комуністичного режиму зробило його менш обізнаним в тому, як уряд може створити свою правду. Однак проблема полягає в тому, що HBO настільки добре показав цю історію, що, схоже, ця пропагандистська битва вже програна», – зазначає редакція американського чоловічого глянцю.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.