Політика

«Прикарпаття назавжди залишається в моєму серці», – Денис Шмигаль прокоментував звільнення

Google+PinterestLinkedInTumblr
Як вже повідомляв «Репортер», 5 лютого Президент своїм наказом звільнив з посади голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля.

Він став віце-прем’єр-міністром — міністром розвитку громад та територій України напередодні підтримала Верховна Рада України.

«Прикарпаття назавжди залишається в моєму серці. Тому я щиро хочу подякувати громаді області, нашій команді, моїм заступникам, депутатам облради та її Голові Олександрові Сичу, міському голові Руслану Марцінківу, головам ОТГ. Перелік, насправді, дуже великий. Я дуже вдячний усім вам за співпрацю», — прокоментував цю подію Денис Шмигаль.

Віце-прем’єр зауважив, що перед новою владою Івано-Франківщини чимало важливих завдань: залучення інвестицій, продовження освітньої та медичної реформи, будівництво шкіл і дитсадків, ремонт мостів і доріг, на черзі й реконструкція аеропорту. Також необхідно завершити формування стратегії розвитку області.

«Я впевнений, що все вдасться. Я допомагатиму це реалізовувати настільки, наскільки мені даватимуть змогу мої повноваження. Нам вдалося сформувати дієву професійну і, сподіваюся, порядну команду, яка працюватиме на користь громади. Є дієві заступники голови ОДА, керівники департаментів — нові обличчя та досвідчені управлінці. Я впевнений — Прикарпаття в надійних руках», — резюмував віце-прем’єр.

Денису Шмигалю — 44 роки. У 1997 році він закінчив економічний факультет Державного університету «Львівська Політехніка» за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері; має науковий ступінь кандидата економічних наук, захистив дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил.

Івано-Франківську ОДА Денис Шмигаль очолював із серпня минулого року.

4 лютого Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля віце-прем’єр-міністром — міністром розвитку громад та територій України. Кандидатуру Шмигаля підтримали 278 народних депутатів. У пріоритеті урядовця — завершення децентралізації, проведення реформ ЖКГ і будівельної галузі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.