Політика Фото

Під ОДА франківці протестують проти “формули Штайнмаєра” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 2 жовтня, під стінами Івано-Франківської ОДА зібралися активісти, які виступають проти прийняття “формули Штайнмаєра”.

Вони вимагають від президента пояснення “що таке червоні лінії”, про які він говорив на брифінгу, та на яких саме умовах підписувався документ, пише “Галка”.

“Ми вийшли, тому що в Україні склалася важка ситуація. Ми капітулювали ще 31 березня, коли обрали президента. Ми проти формули Путіна. Я не хочу бути частиною цієї формули. Ми живемо в Галичині, де проукраїнська більшість, і ми будемо виходити на подібні протести”, – говорить активістка Наталія Сербин.

“Україна погодила текст формули Штанмаєра” – Зеленський

Сербин каже, що Порошенко вів політику на користь України, а за Зеленським цього поки що не помітно. За її словами, можливо йому бракує радників.

Ветеран і політичний експерт Андрій Фармуга каже, що є два момент, на які потрібно звернути увагу: суспільство не бачить детального інформування про те, що відбувається у країні.

“Досі немає детального тексту. Мова йде про території, які окуповані… як вони мають інтегруватися? Згідно цієї формули, ми можемо і виграти, і пограти. Все залежить від дій дипломатів”, – говорить Фармуга.

Подібні акції проводяться і в інших містах України. Активісти закликають скликати сесію і готувати звернення до Зеленського.

“Формула Штайнмаєра – це поступка України на користь окупанта. Її реалізація ставить під загрозу територіальну цілісність України, особливо напередодні місцевих виборів та завершення реформи децентралізації”, – каже громадська активістка, політикиня Світлана Івасишин.

Опісля активісти пішли до голови ОДА Дениса Шмигаля, та його не виявилося на робочому місці. За словами секретарки, він перебуває у відрядженні у Києві.

Активісти залишили губернатору один з плакатів і сказали, що хочуть, аби Шмигаль координував з ними.

“Він є представником Зеленського. Ми хочемо створювати групу супротиву. Потрібно, щоб він спілкувався з нами”, – сказала Сербин.

О 15:00 в ОДА відбудеться зустріч штабу супротиву, який створили по завершенні протесту. Планують обговорити подальші дії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.