Політика

Перемогою стануть такі умови, щоб росія більше ніколи не напала – Залужний

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вважає, що перемога України має означати не лише звільнення територій. На його думку, мусять ще бути такі умови й таке посилення України, щоб росія більше ніколи не мала можливості напасти. 

Валерій Залужний новини Івано-Франківська

Цю позицію Залужний висловив у телефонній розмові з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі.

Їхня розмова відбулася напередодні засідання контактної групи з питань оборони у форматі “Рамштайн”.

Залужний та Каволі обговорили постачання міжнародної військової допомоги Україні та підготовки українських підрозділів на території країн-партнерів.

Головнокомандувач ЗСУ поділився з американським колегою оцінками оперативної обстановки на фронті та планами стосовно подальших дій.

Вдячний генералові Каволі за глибоке розуміння ситуації та значні зусилля з наближення нашої перемоги, баченням якої я поділився сьогодні з моїм співрозмовником, – написав Валерій Залужний. – Перемога України означатиме не тільки звільнення її територій, але й створення таких умов і таких Збройних Сил, які не дадуть росіянам змоги будь-коли у майбутньому напасти на нашу державу.

Читайте: Вони загинули за Україну. Старший сержант Андрій Небор

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.