Політика

Парубій підписав закон, який передбачає процедуру імпічменту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Глава Верховної Ради Андрій Парубій підписав законопроект, що передбачає процедуру імпічменту президента.

Про це він повідомив на власній сторінці у соцмережі Twitter.

“Сьогодні підписав Закон України #1098 “Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України”  і передав його на підпис Президенту України”, – написав Парубій.

Як повідомляє НВ, 6 червня Верховна Рада схвалила у другому читанні законопроект №1098 Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії, в якому передбачена процедура імпічменту президента.

Депутати прийняли документ у першому читанні 25 квітня 2019 року. Під час підготовки до другого читання до законопроекту надійшло понад 1600 поправок.

Законопроект покликаний врегулювати повноваження парламенту щодо визначення статусу, порядку створення та діяльності тимчасових слідчих комісій, тимчасових спеціальних комісій та спеціальної тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування під час процедури усунення президента України з поста у порядку імпічменту.

Підставою для ініціювання імпічменту та створення спеціальної слідчої комісії є подання, підписане більшістю нардепів від конституційного складу парламенту, підписи яких не відкликаються.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.