Політика

Новий прем’єр пояснив, як лишили Авакова: окреслили «червоні лінії» (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Новобраний прем’єр-міністр Олексій Гончарук каже, що рішення залишити в складі уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було одним із найскладніших, однак очільнику МВС «окреслили червоні лінії», за які не можна переступати.

Про це сказав в інтерв’ю журналістам 30 липня, пише УП.

«Рішення по Авакову дискутується і є складним. Але справа, якою я і моя команда займається, узагалі не має простих рішень. Єдине що я можу сказати: ми дуже чітко окреслили червоні лінії, поговорили серйозно», – запевняє Гончарук.

На прохання висловити власну думку щодо фігури Авакова прем’єр сказав:

«Я вважаю, що Аваков зробив багато хорошого для країни в певний період часу. Водночас є багато підстав вважати, що він великий бізнесмен, який має певні свої інтереси».

Гончарук поспішив повторити свою обіцянку, що в новому уряді “красти не будуть”.

«Якщо преса, громадянське суспільство будуть мати дуже конкретні претензії, ми з президентом домовились: перша серйозна підстава вважати, що модель поведінки неприпустима, і будь-яка людина (не тільки Аваков) – має піти», – наголосив прем’єр.

Серед мотивації, яка сприяла втриманню глави МВС на посаді, Гончарук вказав забезпечення чесних виборів та те, що «в країні – війна».

«В умовах війни ця людина відповідає за найбільший безпековий блок, в уряді, який досить молодий, багато людей не мають додаткового досвіду… За сукупністю всіх плюсів і мінусів команда прийняла рішення залишити пана Авакова в складі уряду».

Гончарук, однак, запевнив, що Аваков «не є незамінним» та висловив невдоволення темпами реформи поліції

«Одна з тих реформ, яка не відбулася, – це реформа поліції. «Патрулька» була… й далі вона не пішла. Реформу кримінальної поліції треба продовжувати» – сказав прем’єр-міністр.

Гончарук повідомив, що планує наступного тижні зустрітися з Аваковим і «глибоко поговорити на цю тему».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.