Політика

На виборчому окрузі №87 порахували 90,59% голосів – лідирує Вірастюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на ранок 2 квітня у Надвірній триває підрахунок голосів за кандидатів в народні депутати України у виборчому окрузі №87.

Окружна виборча комісія опрацювала 90,59% дільничних протоколів, пише Репортер з посиланням на ЦВК.

За офіційними підрахунками, нараді у більшість голосів отримав кандидат від «Слуги народу» Василь Вірастюк. За нього проголосувало 14 500 виборців, що становить 31,51% голосів. За Олександра Шевченка від партії «За майбутнє» проголосувало 13 586 людей, що становить 29,52%. Третій свободівець Руслан Кошулинський, який набрав 13 268, тобто 28,83% голосів.

За інформацією ОПОРИ, напередодні ЦВК скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата у народні депутати від «Слуги народу» Василя Вірастюка Євгена Ковальова у зв’язку з його заявою про складення повноважень від 1 квітня та включила його до складу окружної виборчої комісії №87.

Також, ЦВК припинила повноваження Іванни Бабій та включила Руслану Бойків (Європейська солідарність). Крім того, партія замінила Олександру Петрик на Надію Павлюк.

А Євген Ковальов замінив члена комісії від «Слуги народу» Олександра Кушлика.

Рух Чесно повідомляє, що вночі на перерахунку було 20 дільниць. За ніч планували перерахувати всі 20, вдалося перерахувати лише 5. На одній із 5 дільниць вибори визнали недійними (№261030). На цій дільниці перемагав Олександр Шевченко. У нього було 377 голосів, а у Василя Вірастюка 141.

Причина визнання виборів недійсними – проблема із заявами та голосуванням на дому.

Крім того, пропала частина бюлетенів, а саме 100 бюлетенів за Шевченка. Нагадаємо, що відрив між Шевченком і Вірастюком йде на кілька сотень голосів.

Нагадаємо, виборчий округ № 87 включає Над­вірнянський район, частину Івано-Франківського та Коломийського районів. Загалом в окрузі зареєстровані 147 019 виборців. За даними ЦВК, явка становила понад 35 %.

Голоси рахують повільно. Хто на Прикарпатті зриває вибори нардепа

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.