Політика

Митрополиту Єпіфанію подзвонили російські пранкери. Церква заявила про провокацію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кремлівські спецслужби, прикрившись ім‘ям депутата Європейського парламенту, намагалися у розмові спровокувати главу ПЦУ.

Днями митрополит Епіфаній отримав багато поздоровлень, зокрема телефоном. Скориставшись цим, російські спецслужби через так званих пранкерів, спробували вчинити інформаційну провокацію. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сторінці ПЦУ у Facebook .

Так, 21 грудня був дзвінок від імені Девіда Макалістера, голови Комітету закордонних справ Європарламенту. Поступово під час розмови почали ставитися провокативні питання, зокрема про «захоплення Лаври», про підтримку тих чи інших кандидатів на виборах, про ставлення до «прав гомосексуалістів» тощо.

Митрополит Епіфаній висловлював ті самі думки, що і у всіх публічних виступах: Українська Церква виступає проти насильства і розпалення ворожнечі, вона відкрита до діалогу; ніякого «захоплення Лаври» не може бути, а розмови про «захоплення» мають на меті сіяти напругу в суспільстві. Церква дотримується біблійної позиції, визначаючи одностатеві стосунки як гріх, і цю думку поділяє більшість українського суспільства. Також Церква не втручається у політичний процес та не вказує своїм вірним, яких кандидатів чи партії слід підтримувати.

Протягом розмови у предстоятеля ПЦУ з‘явилося відчуття, що це є провокація, тому він завершив її.

Раніше подібного роду провокації, організовані російськими спецслужбами, відбувалися неодноразово. З досвіду відомо, що не отримавши якихось вигідних для себе відповідей під час розмови, провокатори здійснюють монтаж запису, компонуючи окремі слова і фрази.

Тому в разі, коли у медіа з‘являться якість фрагменти розмови, аудиторія повинна враховувати вище зазначене і не довіряти їм, попереджають у ПЦУ

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.