Політика

«Ми це так просто не залишимо», – Ірма Вітовська про скандал у Держкіно (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Українська кіноспільнота обурена результатом конкурсу на посаду голови Держагентства з питань кіно та вбачає у цьому момент ймовірної політичної корупції.

Про це в ефірі 24 каналу розповіла актриса Ірма Вітовська.

Ірма Вітовська

«Одним із припущень є те, що це момент можливої політичної корупції. Тому що кандидат проходить усі конкурси, виходить єдиний у фінал, а на співбесіді просто зрізається. Тому ми вийшли під стіни Держслужби, аби з’ясувати, що ж все ж таки відбулось», – пояснила Ірма.

На запитання ведучої, чи насправді кандидатом від влади був начебто режисер серіалу «Слуга народу» Олексій Кірющенко, вона відповіла:

«Він був на початку конкурсу, але він зрізався, здається, на англійській мові. Кандидат має вільно спілкуватися нею, тому що це зустрічі та співпраця зі західними партнерами і взагалі для будь-якого чиновника це є абсолютно нормою».

Також Вітовська каже, що представники кіноіндустрії об’єднались і це просто так не залишать. Вона пояснила, що Юлія Сінькевич однозначно буде подавати в суд через рішення комісії агентства з питань держслужби.

Юлія Сінькевич

«Ми хочемо, щоб переглянули останню співбесіду і щоб Юлія Сінькевич була визнана переможцем цього конкурсу. Новий конкурс буде відбуватись два місяці – це відтяжка, а нас це не влаштовує. В нас є два варіанти, що з цим робити, – два дуже дружніх і є третій – дуже не дружній. Я сподіваюсь, що глузд здоровий переможе. Якщо ми не граємось в демократію, а сповідуємо її, то ми залишаємо цю історію і йдемо справедливо», – додала актриса.

Що відомо про обрання голови Держкіно?

Держкіно без очільника вже кілька місяців. А єдина кандидатка Юлія Сінькевич, яка набрала достатню кількість балів на трьох етапах тестування, не пройшла співбесіду з комісією агентства з питань держслужби. Українська кіноіндустрія переконана, що співбесіда була нечесною та вбачають у цьому політичний підтекст. Є підозри, що це місце тримали для «свого» кандидата від влади.

Нагадаємо, Юлія Сінькевич є очільницею Одеського кінофестивалю вже 10 років, а також культурним менеджером та продюсером. Окрім цього, вона є знаною особистістю за кордоном.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.