Політика

Міністр розвитку територій перевірив, як ремонтують приймальні відділення на Прикарпатті

Google+PinterestLinkedInTumblr
25 вересня міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Івано-Франківської області відвідав «Обласну клінічну лікарню Івано-Франківської обласної ради».

В ОКЛ у рамках програми «Велике будівництво» триває ремонт та технологічне переоснащення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, пише «Репортер» з посиланням на пресслужбу ОДА.

Обласна клінічна лікарня є опорним закладом регіону, обслуговує понад 1 млн жителів. У відділенні невідкладної допомоги функціонує блок інтенсивної терапії, ізолятор для пацієнтів з підозрою на інфекційне захворювання, операційна, лабораторія, кабінет комп’ютерної томографії та рентгенографії. Наразі триває реконструкція і добудова приміщення для розміщення магнітно-резонансного томографа.

Також під час візиту міністр ознайомився з планом реконструкції та дообладнання 9 опорних закладів охорони здоров’я області. Загальна вартість всіх будівельних робіт складає понад 94 млн гривень і фінансується з державного та місцевого бюджетів. Будівництво і роботи розпочались на 4 об’єктах, щодо ще 5 тривають тендерні процедури.

«Зараз триває друга хвиля пандемії. За останню добу було зафіксовано вже понад 3,5 тис. випадків захворювання COVID-19, і Україна стрімко наближається до показника у двісті тисяч. На жаль, Івано-Франківщина входить до п’ятірки областей з найбільшим показником підтверджених захворювань. Сьогодні все, що стосується життя та здоров’я людей, в пріоритеті. Тому оновлення об’єктів медичної інфраструктури вкрай актуальне. На керівництві області лежить особлива відповідальність щодо якості виконаних робіт та дотримання термінів», – зазначив Чернишов.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.