Політика

Мешканців Городенківщини кличуть подаватися на Громадський бюджет

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Першого лютого у Городенківській громаді стартує подача документів на Громадський бюджет 2022 року. Мета ініціативи – посилення взаємодії влади з громадськістю задля спільного прийняття рішень.

Загальна сума фінансування складає мільйон гривень, а максимальна сума одного проєкту – 100 тисяч грн, пише Репортер з посиланням на Агенцію розвитку ОТГ Прикарпаття.

бюджет новини Івано-Франківська

«Міська влада вже другий рік поспіль впроваджує Громадський бюджет як інструмент розвитку взаємодії влади з громадськістю для спільного прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії. Громадський бюджет спрямований на залучення мешканців до активної участі у розвитку та покращенні громади», –  говорить очільник  Городенківської громади Богдан Кобилянський.

Громадський бюджет – це частина коштів з бюджету громади, що йде на фінансування проєктів та пропозицій мешканців громади. Автором проекту може бути мешканець громади віком від 14 років. Він повинен розписати проєкт – від ідеї  до витрат на його реалізацію. Далі – фінальне голосування, на якому мешканці самі визначають, які проєкти будуть реалізовані в громаді. Проєкти-переможці отримують фінансування та будуть реалізовані вже в цьому році.

Один автор може подати не більше трьох проєктів, зібравши необхідну кількість підписів на підтримку своєї ініціативи.

Богдан Кобилянський зауважив, що цьогоріч максимальна сума одного проєкту становитиме 100 000 грн. Свої ідеї можна подавати за напрямками: «навколишнє середовище», «молодь», «спорт», «охорона здоров’я», «соціальний захист», «безпека та громадський порядок», «дорожнє господарство», «енергозбереження», «комунальне господарство», «культура та туризм», «освіта», «телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології», «інше, в тому числі ініціативи членів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.