Політика Фото

Мерія відзначила авторів кращих маршрутів конкурсу «Екскурсії вихідного дня у Франківську»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Десять кращих екскурсійних маршрутів відзначили у міськвиконкомі.

Нагородження авторів кращих екскурсій нагородили у вівторок, 19 грудня, під час оперативної наради грамотами міського голови, пише “Репортер“.

Конкурс міська влада оголосила у жовтні цього року. Всі охочі могли подати свої розробки до 7 грудня.

Авторів найкращих екскурсій нагородили грамотами міського голови у вівторок, 19 грудня, під час оперативної наради.

Першим отримав нагороду почесний громадянин міста Роман Фабрика — за музей родинних професій «Від плуга до комп’ютера».

«Приходьте у музей! Тут на нараді багато людей, а в музеї не було, — каже пан Роман. — А музей входить у п’ятірку найцікавіших в Україні. Це не я придумав, це в Києві так сказали».

Нагороди міського голови також отримали: Світлана Галузь — з екскурсією «Романтичний Івано-Франківськ», Наталія Сиван — за «Етюди старого міста», Христина Світик — «Сакральний Франківськ», Юлія Книгиницька, яка розробила маршрут «Легенди Станіславова». Також грамотами міського голови нагородили Вікторію Стасінчук — за екскурсію «Стежинками їхніми підемо в майбутнє» (про діячів культури, які віддали частинку свого життя місту), Уляну Палійчук — за маршрут «Шедеврами скульптур Івано-Франківська», який розповідає про ковальські скульптури, та Григорія Мельника — за веломаршрут Івано-Франківськом — «Казкова Долина».

Крім того, нагороди отримали колективи авторів маршрутів «Станіславські марципани» та «Івано-Франківськ — місто Франкове».

Як повідомив заступник міського голови Богдан Білик, автори найкращих маршрутів — тобто тих, якими будуть найчастіше користуватися туристи, — до Дня міста (7 травня) отримають грошові премії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.