Політика

Марцінків з’їздив на передову і вручив нагороди бійцям франківської тероборони

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на днях повернувся з передової.

Там він передав допомогу і вручив нагороди бійцям франківської тероборони. Про це він повідомив в ефірі радіо “Західний полюс” у четвер, 14 липня, пише Репортер.

Марцінків з'їздив на передову і вручив нагороди бійцям франківської тероборони

Були на Запорізькому напрямку, у наших хлопців з тероборони. Привезли допомогу – спорядження, душові ,якими можна користуватися в польових умовах – та нагороди. Вручили медалі, іменні годинники. Ми давно домовлялися з керівництвом тероборони, що я приїду і вручу нагороди, – каже Руслан Марцінків. Настрої у хлопців бойові, хочуть наступати. Але потрібно додаткову зброю, додаткові сили, щоб мати перевагу – у першу чергу артилерію.

Також у Франківську діє логістичний центр, ми зараз проводять збір на Донецький і Харківський напрямок. Минулими тижнями з Франківська уже направили допомогу на Донецький, Луганський і Запорізький напрямки.

Приносити свій вклад можна на Грушевського, 21. Обмеження – не більше п’яти ящиків, з продуктів – лише те, що не псується.

Крім того, за словами міського голови, з Івано-Франківська поїхала бригада на відбудову Чернігівщини.

Це наші працівники, добровольці з кожного комунального підприємства, по три-чотири людини, які виявили бажання на два тижні поїхати у Чернігів, допомогти у засклінні будинків, – каже Руслан Марцінків. – Дуже багато проблем з тим, що будинки були зруйновані – понад 600. Виявили бажання 20 людей.

За словами Марцінківа, матеріали, харчування, забезпечення організовує чернігівська сторона. А працівник отримує зарплату – бо він у відрядженні. Крім франківців, відбудовувати допомагають добровольці з Хмельницького, Тернополя, Вінниці та інших міст.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.