Політика Фото

Марцінків матиме 10 заступників. Хто за що відповідатиме (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 26 листопада, на сесії міської ради призначили заступників голови Івано-Франківської ОТГ Руслана Марцінківа.

Всіх заступників висунув сам Руслан Марцінків, кандидатури підтримали депутати. У такому складі вони працюватимуть рік, пише Репортер.

Першою заступницею міського голови буде Вікторія Сусаніна. Її завданнями буде новий генплан та фінансові питання.

Питаннями освіти, культури та комунікаціями займатиметься Вікторія Дротянко. Також її завданнями буде проведення “Бюджету участі” та стратегія міста 2030.

За транспорт відповідатиме Михайло Смушак, який паралельно продовжує очолювати департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. На нього поклали вирішення транспортних проблем і покращення велоінфраструктури.

Екс-голова ОДА Віталій Федорів займатиметься інтеграцією новоприєднаних сіл до Франківської громади.

Також заступником залишається Олександр Левицький. Він куруватиме соціальні питання та питання охорони здоров’я.

Руслан Гайда також залишається заступником міського голови. Його сфера діяльності – управління з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронні органи, екологія та автономне опалення. Також Гайда займатиметься питанням сміттєпереробного заводу.

Питаннями комунальних ресурсів буде займатися Микола Вітенко, який теж  не перший рік є заступником Марцінківа. Він відповідатиме за аукціони та інвентаризацію земель.

Тарас Полатайко буде заступником міського голови з департаменту благоустрою. Він відповідатиме за ремонт дворів, доріг, впорядкування кладовищ, програму ОСББ.

Суперник Марцінківа на виборах також приєднався до його команди. Петро Шкутяк став заступником міського голови, який відповідатиме за інвестиції, міжнародні зв’язки та туризм.

Справами виконавчого комітету керуватиме Ігор Шевчук. Він відповідатиме за департамент адміністративних послуг, управління організаційно-інформаційної роботи, створення нового сайту виконкому.

Фото зі сторінки Руслана Марцінківа.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.