Політика

Лише 20% українців вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування українців 5 серпня 2020.

З опитаних, 20% вважають, що в цілому справи в Україні ідуть у правильному напрямку, 68% – протилежної думки, пише Репортер.

Якби парламентські вибори проводились наступної неділі, у рейтингу партій лідирувала б партія «Слуга народу», яку готову підтримати майже 26% серед тих, хто готовий голосувати і визначився з вибором. За партію «Опозиційна платформа – За життя» голосували б 17,6%, партію «Європейська солідарність» – 15,7%, «Батьківщина» – 10,4%. Ще 4,8% підтримали б Радикальну партію, 4,6% – партію «Сила і честь», 3,2% – Українську стратегію Гройсмана, по 3,0% – партію Шарія, та ВО «Свобода». Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

Половина опитаних, які обирали партії зазначили, що цілком упевнені у своєму виборі, 38% – скоріше впевнені, 15% – не впевнені. Відносно більше впевнені у своєму виборці прихильники партій «Європейська солідарність», партії Шарія та «Опозиційна платформа – За життя».

16% вже були у відпустці влітку цього року, ще 18% – планують її на це літо. Водночас, 66% не планують та не були у відпустці. Серед тих, хто вже був у відпустці, або тільки планує її, – 43% проводитимуть її у своєму населеному пункті, і стільки ж – у іншому регіоні України, лише 9% виїжджали або планують поїхати закордон. Тих, хто планує відпустку відносно більше серед молодших і більш заможних.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.