Політика

“Кілька негідників здійснювали переворот”. Кива зареєстрував закопроєкт про припинення переслідування беркутівців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 17 лютого, депутат від Опозиційної платформи “За життя” Ілля Кива зареєстрував законопроєкт про припинення переслідування беркутівців, які брали участь в розгоні Майдану.

Повністю звучить так: “Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України щодо припинення кримінального переслідування та покарання службових осіб правоохоронних органів, які брали участь в охороні громадського порядку під час масових акцій громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року”. Про це йдеться на сайті Верховної Ради України, пише “Репортер“.

Разом з тим, Ілля Кива зареєстрував і інший законопроєкт: про надання соціальних пільг правоохоронців, які “охороняли громадський порядок” під час Майдану.

Також про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Вважаю своїм обов’язком у річницю трагічних подій у центрі столиці, які змінили хід історії нашої країни та потягнули за собою зовнішнє управління нашою країною з боку американських “партнерів”, подати на розгляд парламенту законопроєкт і проєкт постанови, які дозволять нарешті відновити справедливість та припинити гоніння правоохоронців, загиблих і постраждалих під час виконання свого обов’язку в 13-14 роках, – пише Кива. – Як народний депутат, я вимагаю захистити права та відновити добре слово про тих офіцерів, які віддали тоді свої життя, отримали поранення та шкоду своєму здоров’ю у той час, як кілька негідників здійснювали кривавий переворот влади, у результаті чого і сталася шестирічна війна. Ми зобов’язані також знайти винних у тих подіях і притягнути їх до кримінальної відповідальності, щоб такі події ніколи не повторилися в історії нашої країни!”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.