Політика

Громадську організацію “Команда Марцінківа” зареєстрували на Коломийщині

Google+PinterestLinkedInTumblr
У реєстрах з’явилася громадська організація «Команда Марцінківа», яку очолив двоюрідний брат міського голови Івано-Франківська Роман Марцінків.

За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, ГО «Команда Марцінківа» зареєстрована 26 червня цього року, пише Курс.

Її засновниками є мешканець Івано-Франківська Юрій Логажевський та депутат Івано-Франківської міської ради Роман Марцінків – брат мера Франківська Руслана Марцінківа.

ГО «Команда Марцінківа» зареєстрували у селі Угорники Коломийського району, де прописаний  Роман Марцінків. Він також й очолює ГО.

Під лозунгом «Команда Марцінківа» на позачергових виборах до Верховної ради балотувалися Оксана Савчук у окрузі №83 з центром в Івано-Франківську  та Василь Попович у окрузі №84  з центром у Тисмениці.

Сторінка з однойменною назвою у Фейсбуці створена також у червня цього року.

Вона використовувалася здебільшого  для агітації за Оксану Савчук.

«Команда Марцінківа – це феномен нашого Франківська. Стільки змін, що відбуваються сьогодні в місті, його новітня історія ще не знала. Та без вас, іванофранківці, вашої підтримки та допомоги, цього би не досягти. Команда Марцінківа – це ми!», – йдеться в описі до сторінки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.