Політика

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук розкритикував міні-ГЕС у Верховинському районі (Фото)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук у рамках робочої поїздки до Верховинського району подивився на роботу міні-гідроелектростанцій Пробійнівка-1 і Пробійнівка-2, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
IMG_1306_(1)

Попередньо він зустрівся з громадами сіл Полянки та Гринява, де підприємці намагаються побудувати наступні міні-ГЕС. За словами селян, горе-інвестори не дотримуються законів, зокрема, документи про погодження будов із громадами не відповідають дійсності.

IMG_1343

Крім того, голова ОДА ознайомився з впливом уже збудованих міні-ГЕС на екологію.

«З першого погляду стає зрозуміло, що підприємці не дотримуються норм – не чистять русло ріки від замулення, використовують для виробництва електроенергії практично весь об`єм води (при межі відбору в межах 25%), відсутня технічна можливість для нормального переміщення риби, – зазначив Гончарук. – Ми підготуємо відповідні звернення до контролюючих органів, зі свого боку також слідкуватимемо за ситуацією. Або діяльність міні-ГЕС буде приведено у відповідність до усіх норм, або ми будемо зупиняти їхню роботу».

IMG_1379

За словами Олега Гончарука, без дотримання усіх законних норм та погодження з селянами будувати нові міні-ГЕС влада не дозволить. “Зараз працюють екологи, правники, спеціалісти інших галузей, щоб не дати можливості розпочати спорудження нових таких об`єктів», – наголосив Гончарук.

IMG_1384

 

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.