Політика

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив про “очевидний успіх” України на полі бою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив у четвер, що військова підтримка України з боку союзників дає плоди на полі бою. Про це він сказав, відкриваючи зустріч у форматі “Рамштайн” у Німеччині, пише ЄП.

Очільник Пентагону підкреслив, що нині війна знову перебуває у ключовому моменті.

Російські війська продовжують жорстоко бомбардувати українські міста та цивільних ракетним та артилерійським вогнем. Але українські сили почали свій контрнаступ на півдні країни. Вони інтегрують можливості, які всі ми надали, щоб боротись та відвойовувати свої суверенні території, – зазначив глава Пентагону.

“Зараз ми бачимо очевидний успіх наших спільних зусиль на полі бою. Щодня ми бачимо рішучість союзників та партнерів по всьому світу допомагати Україні чинити опір російській незаконні імперіалістичній невиправданій загарбницькій війні. Ми повинні розвиватися, оскільки розвивається боротьба”, – додав Ллойд Остін.

Читайте: Мобілізація: Кабмін востаннє продовжив відстрочки для військовозобов’язаних

Остін наголосив, що “обличчя війни змінюється, як і місія цієї контактної групи”.

Ми працюватимемо разом, щоб навчити українські сили на довгострокову перспективу. Ми будемо працювати разом, щоб допомогти інтегрувати можливості України та зміцнити її спільні операції на довгострокову перспективу. Ми працюватимемо разом, щоб модернізувати нашу оборонно-промислову базу, щоб відповідати потребам України в довгостроковій перспективі, і ми працюватимемо разом над виробництвом та інноваціями, щоб задовольнити потреби України в самообороні в довгостроковій перспективі, – відзначив міністр оборони США.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.