Політика

Дмитро Кулеба: Після перемовин я потролив Лаврова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За словами міністра МЗС України Дмитра Кулеби, на перемовинах з росією продовжують звучати всім відомі наративи.

Втім, процес рухається. Тим не менш, результат може бути, якщо зустрінуться президенти Зеленський і путін. Бо ті переговори, які тривають зараз, – це так звана “окопна війна”. Про це розповів Дмитро Кулеба в інтерв’ю для УП, пише Репортер.

Кулеба новини Івано-Франківська

За словами Кулеби, у глави російського МЗС Сергія Лаврова за плечима колосальний досвіт як дипломата. Але він не збирається з ним повторювати вже відомі штампи.

“Він мене називав Геббельсом, я його називав Рібентропом. Але якщо у нас задача сісти і домовлятися про припинення війни, ми маємо всі речі залишати поза межами кімнати переговорів і серйозно розмовляти, – говорить міністр українського МЗС. – Якщо ми за зачиненими дверима продовжуємо ті самі наративи, я сиджу і вислуховую про русофобію, геноцид і порушення мінських домовленостей Україною – ну про що тут можна домовлятися?”

За словами Дмитра Кулеби, він хотів одразу на зустрічі з Лавровим вирішити питання гуманітарного коридору для Маріуполя. Але його опонент не погодився.

“Він каже: “ні, не будемо цього робити”. Я зрозумів, що ми нічого не доб’ємося, що Лавров не готовий на цій зустрічі ухвалювати будь-які рішення. Тому в кінці трошки його потролив, оскільки вже не було, що втрачати”, – говорить Кулеба.

Загалом, за словами міністра, російська дипломатія перебуває приблизно в такому ж стані, як російські збройні сили.

Більше читайте в інтерв’ю на сайті Української правди.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.