Політика

Депутат із Латвії на асамблеї ОБСЄ послав росіян нах*й

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Депутат із Латвії Ріхардс Колс, який бере участь у зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, прямим текстом “послав” делегацію росії. Більше того, після нахабної відповіді росіян, на знак протесту, із зали вийшла половина делегацій. Про це повідомляє Репортер з посиланням на Європейську правду.

У Twitter Колс виклав уривок свого виступу, де він емоційно звертається до присутніх і засуджує той факт, що делегацію росії – яких він назвав воєнними злочинцями – взагалі допустили до участі в ПА ОБСЄ.

Той факт, що ця делегація тут, а надто – делегація, що складається з підсанкційних осіб, які голосували за анексію території незалежної країни, Донбасу, Херсонської, Запорізької областей, Луганська – це просто ганьба! Це ті принципи, які ця інституція покликана захищати й сторожити! А ми сидимо, наче нічого не сталось! – заявив Колс.

“Скористаюсь моментом – і заздалегідь перепрошую, пане голово. Передам повідомлення російській делегації, що сидить у цій залі, процитувавши українських прикордонників: “Русский военный корабль, пошел нах*й”, – додав латвійський депутат.

У відповідь представник російської делегації відповів, що перебуває на сесії “правочинно”, та запропонував незгодним вийти із зали “разом зі своїми українськими прапорами”. У результаті половина делегацій покинула засідання ПА ОБСЄ.

Нагадаємо, делегація Верховної Ради оголосила, що не братиме участі в зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, що відбудеться 23-24 лютого у Відні, на знак протесту проти допуску до неї представників росії. Через присутність на ПА ОБСЄ росіян зустріч вирішила бойкотувати також делегація Литви.

Читайте: Декомунізація триває. На Прикарпатті ще є близько 200 вулиць з радянськими назвами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.