Політика

Денис Шмигаль проводитиме співбесіди з претендентами на посади до Івано-Франківської ОДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль з понеділка починає проводити співбесіди з претендентами на посади в облдержадміністрацію. Протягом двох тижнів планує сформувати команду.

При формуванні команди Денис Шмигаль буде дослухатися до Офісу Президента та новобраних народних депутатів, але кінцеве рішення прийматиме сам. Про це новопризначений голова ОДА заявив в інтерв’ю на ОТБ «Галичина», пише Курс.

Формувати команду обіцяє максимально прозоро – вивчатиме резюме та рекомендації кандидатів на посади, а відтак проводити з ними співбесіди.

«Резюме є. Сьогодні ще жодного прізвища я називати не можу. Найближчий тиждень або два потрачу на співбесіди з людьми та збір рекомендацій про презентантів на посади», – зазначив Шмигаль.

Про свої рішення щодо того чи іншого кандидата, Шмигаль обіцяє повідомляти у Фейсбуці та черех ЗМІ.

«Професійність відкритість, чесність – це ті принципи які для мене надзвичайно важливі у державному службовцю, в тому, хто буде надавати державний  сервіс», – каже Шмигаль.

За його словами, більшість чиновників, які нині перебувають на керівних посадах в ОДА, від планує замінити.

 «Є запит суспільства на перезавантаження, на оновлення команди, тому що люди змучилися слухати байки, люди очуть ефективних дій і швидких результатів. Більша частина команди буде оновлена, бо цього хочуть люди і я не бачу іншого шляху», – підсумував Денис Шмигаль.

Нагадаємо, у п’ятницю, 2 серпня, Володимир Зеленський прибув у Франківськ, щоб представити нового голову ОДА, а також оглянути аеропорт.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.