Гроші Політика

Черніїв підписав угоду з Франківськом про співпрацю – селу пообіцяли 1,5 мільйона

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Наразі угод вже п‘ять – з Колодіївкою, Підлужжям, Узином та Добровлянами та Підпечерами. У вівторок, 9 квітня,  на сесії міської ради підписали шосту угоду про співпрацю  – з Черніївом.

Усім Франківськ обіцяє безкоштовний проїзд за карткою франківця, доступ до медичних та освітніх послуг. Натомість села не прий­мають рішення щодо об’єднання чи приєднання до будь-яких ОТГ без погодження з Івано-Франківською міськрадою. В іншому разі гроші треба буде повертати. Таким чином Франківськ готується до створення власної ОТГ і перестраховується, щоб села не порозбігалися, пише “Репортер”.

В угодах для кожного села є ще й додаткові бонуси. За угодою Чернієвим, міська рада щороку виділятиме селу по 1,5 млн грн на розвиток.

Нагадаємо, у березні Марцінків вже їздив до Черніїва, аби домовитися про співпрацю. Тоді йшлося, що місто сприятиме благоустрою, ремонту доріг у селі. Ще один напрям співпраці – соціальні послуги, зокрема і пільговий проїзд в міському транспорті.

Нагадаємо, Франківськ також погоджується два роки виділяти сільраді Колодіївки по 1,2 млн грн та обіцяє сприяти ремонту та будівництву дороги до села. Добровлянам – по 600 тис грн на розвиток, плюс дорога. А от сільраді Підлужжя місто пообіцяло по мільйону (теж два роки), будівництво водогону й пішохідного переходу через Бистрицю-Надвірнянську, спортзал у сільській школі, а також допомогти з вивозом сміття. Узин отримуватиме по 800 000 грн, а Підпечерам обіцяють двічі по мільйону.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.