Політика

Через Франківщину побудують дорогу, яка з’єднає чотири області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську відбулося підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло».

Підписантами виступили Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька області, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль

На переконання голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, підписання цього документа має важливе значення для розвитку області, адже дає поштовх для розвитку туристичної індустрії, а також будівництва та відновлення доріг, які пролягають чотирма областями.

«Меморандум дасть змогу Івано-Франківщині побудувати дорогу, яка з’єднає нашу область з Львівщиною та сполучить з державною транзитною магістраллю, яка веде до кордону з Угорщиною, – розповів під час укладення Меморандуму Денис Шмигаль. – Разом з тим, «Мале Карпатське коло», – а це основна дорога, яка об’єднає чотири області, – стане поштовхом для розвитку туризму, а також готельного бізнесу».

За словами Шмигаля, у рамках Меморандуму кожна з областей отримає більш як 100-120 кілометрів відремонтованих доріг.

Окрім того, Меморандум увійде до Програми розвитку гірських територій Українських Карпат. Це, своєю чергою, дасть можливість отримати фінансовий ресурс із Державного бюджету та додатково акумулювати кошти місцевих бюджетів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.