Політика

Завтра вібдудеться засідання Ради розвитку регіону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завтра, 13 квітня, о 12:00 на 4 поверсі в залі засідань облдержадміністрації розпочнеться засідання Ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, боротьби з корупцією та злочинністю. Головуватиме на засіданні голова ОДА Михайло Вишиванюк.

Нагадаємо, Михайло Вишиванюк незадовго після свого призначення на посаду губернатора Прикарпаття представив Раду з питань соціально-економічного розвитку регіону, боротьби з корупцією та злочинністю. Рада візьме під контроль усі питання життєдіяльності області. В першу чергу боротиметься зі злочинністю та корупцією. Особливо активно, відзначив Вишиванюк, працюватимуть над залученням в область інвестицій. Для цього потрібно створити привабливий економічний клімат.

Зараз, каже губернатор, працюють над створенням департаменту, який буде вирішувати проблеми підтримки бізнесу. За дорученням президента Януковича, повідомив голова ОДА, Прикарпаття перетворюватимуть на писанковий край. У першу чергу потрібно завершити реконструкцію всіх населених пунктів.