Політика

Завтра обиратимуть «Панночку Прикарпаття»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 16 грудня о 17 годині в приміщенні Муніципального центру дозвілля м. Івано-Франківська відбудеться конкурс краси для дівчаток віком 9-12 років «Панночка Прикарпаття». Таке свято в Івано-Франківську проводиться вперше. Адже діти, які проживають в інтернатах або неблагополучних сім’ях, матимуть змогу вийти на подіум та спробувати себе на сцені.

Даний благодійний проект спрямований на допомогу дітям-сиротам, напівсиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки. Серед завдань, які поставили перед собою організатори конкурсу — пошук та впровадження в практику нових форм роботи з творчо обдарованими дітьми; впровадження програми «Творча обдарованість» для дітей сиріт, напівсиріт та дітей, позбавленим батьківської опіки; формування естетичних смаків, навичок спілкування та художньої творчості; організація змістовного дозвілля дітей.

За словами організатора конкурсу, голови правління Благодійного фонду «Берегиня» та Директора косметичного центру «Космолюкс» Тетяни Дуди, цей конкурс є кращим подарунком для дітей на свято Миколая. Переможниця конкурсу побуває на Галицькому балу 21 грудня, на якому вручить королеві балу корону.

Серед організаторів заходу також ОТБ «Галичина» та Муніципальний центр дозвілля м. Івано-Франківська. Учасниць конкурсу допомогли відібрати волонтери Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та Служба у справах дітей Івано-Франківського міськвиконкому.

Конкурс краси «Панночка Прикарпаття» буде щорічним. Адже, започатковуючи цей проект організатори відчули, яка велика кількість дітей мріяла прийняти в ньому участь. Конкурсанти підготували багато різних творчих виступів, серед яких гра на фортепіано, скрипці та бандурі, малюнки, вишивка бісером, танці та співи. Підготовкою дітей до участі в конкурсі займалися як їхні вчителі, так і люди, задіяні в проекті. Зокрема, значну допомогу надав хореограф, керівник студії танцю «Drive romance» Ярослав Бабчук, який проводив заняття з учасницями.

Переможці «Панночки Прикарпаття» матимуть змогу навчатися в Школі естетичної косметології Івано-Франківська. Всі учасники проекту отримають багато цікавих подарунків.