Політика

Запроваджено новий порядок розміщення зовнішньої реклами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вступив у дію новий Порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську, базується він на рішенні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради № 657 від 29.12.2010 року. На даний час проводиться інвентаризація об’єктів зовнішньої реклами на території міста Івано-Франківська.

Для запобігання демонтажу конструкцій, яка запланована на лютий 2010 року, усім, у кого розміщені об’єкти зовнішньої реклами без належним чином оформлених дозволів або, якщо інформація, відображена у дозволі, не відповідає дійсності (технічні характеристики, розміри конструкції, адреса розташування та ін.), слід звернутись до 01.02.2010 р. в КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр» (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9/701, тел.75-15-96) для оформлення дозволів або внесення необхідних змін. У випадку, якщо конструкції без належним чином оформлених дозволів та без обов’язкового маркування на каркасі із зазначенням власника, номеру та терміну дії дозволу та контактної інформації, будуть виявлені КП «ІФМРІЦ» після зазначеного терміну, буде проведено демонтаж, з подальшим зверненням в суд з позовною заявою про відшкодування витрат по демонтажу, завданих збитків, нарахованих плати за право розміщення ОЗР, санкцій та пені.

Також слід пам’ятати про необхідність маркування рекламних конструкцій сплати боргу за право розміщення об’єктів зовнішньої реклами перед міським бюджетом Івано-Франківська за попередні роки. У випадку несплати заборгованості до 01.04.2010 року дозвола на розміщення об’єктів зовнішньої реклами будуть скасовані, а матеріали по боржникам передані в суд.