Політика

Ющенко подав апеляційну скаргу на Постанову Донецького суду щодо Бандери

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Віктор Ющенко подав апеляційну скаргу на Постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02 квітня 2010 року у справі № 2а-1219/10/0570. Заявник Апеляційної скарги вважає, що рішення Донецького окружного адміністративного суду у справі № 2а-1219/10/0570 не відповідає вимогам чинного законодавства України, а тому має бути скасоване.

У скарзі зокрема йдеться:

…Рішення Президента України про присвоєння С.Бандері звання Героя України було обґрунтованим з точки зору історії, суспільної значущості постаті С.Бандери, ухвалене з дотриманням вимог чинного законодавства України.

За таких умов, велике здивування викликала інформація, розповсюджена засобами масової інформації, стосовно того, що 02 квітня 2010 року Донецький окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги Оленцевича Володимира Едуардовича та скасував Указ.

…Заявник Апеляційної скарги вважає, що рішення Донецького окружного адміністративного суду у справі № 2а-1219/10/0570 не відповідає вимогам чинного законодавства України, а тому має бути скасоване.

…Заявник Апеляційної скарги вважає, що рішення Донецького окружного адміністративного суду у справі № 2а-1219/10/0570 є незаконним, оскільки наочно порушує чинне законодавство України, насамперед норми статті 19 Конституції України, статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України тощо…

За таких умов, Президент України Ющенко В.А. вважає, що має процесуальне право звернутися до Донецького апеляційного адміністративного суду із Апеляційною скаргою…

У скарзі вимагається:

1. Прийняти Апеляційну скаргу та відкрити апеляційне провадження.
2. Залучити Президента України Ющенка В.А. до участі у справі.
3. Розглядати справу за участю заявника апеляційної скарги та його повноважного представника.
4. Скасувати Постанову Донецького окружного адміністративного суду у справі № 2а-1219/10/0570 від 02 квітня 2010 року та постановити ухвалу, якою відмовити у задоволенні позовної заяви.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.