Політика

Внесення правок у списки виборців у день голосування — лише через суд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомив голова обласного КВУ Юрій Лесюк, глобальних проблем на виборчих дільницях на Прикарпатті немає, вони зараз очікують на списки виборців та бюлетені. Списки вже надруковані, але не передані на дільниці. Вони мають бути вже уточнені і без помилок.

Не виключено, що списки привезуть аж в неділю. Тому виборці мають пам’ятати, що виправити помилку в списку виборців на дільницях в день голосування можна буде “…лише через звернення до суду і тільки до 19 години”, як наголошує Юрій Лесюк. Жодні скарги в ДВК чи в ОВК не допоможуть.

На думку Юрія Лесюка, є ще одна важлива прогалина у теперішньому виборчому процесі. Скасувавши інститут відкріпних талонів, законодавці не відпрацювали механізм повідомлення виборчих дільниць у відділ реєстру виборців про громадян, які проголосували за рішеннями судів не за місцем прописки. Отримати таку інформацію телефоном, стверджує Лесюк, ВРВ вважає недостатньою. Тому наразі незрозуміло, який документ потрібно, аби не допустити виборця на повторне голосування, коли на дільницях буде виявлено такий факт.

Джерело: ZAXID.net.