Політика

Військові побоюються відключення арсеналів від електропостачання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина отримала попередження, що через два тижні буде відключено від електропостачання військовий аеродром, на якому базується 114 бригада тактичної авіації. Причина – заблокування Держказначейством усіх рахунків. Така ж доля чекає згодом і найбільший в Україні арсенал зброї, що розташований у Делятині.

«Складно уявити наслідки різкої зміни температурного режиму у сховищах ракет і снарядів, а також відключення пожежної та протизламної сигналізації», – кажуть військові. Через заблокування рахунку працівники КЕЧ не отримують зарплати, не проводиться відрахування у Пенсійний фонд – про все це керівництво КЕЧ неодноразово повідомляло Івано-Франківське міське казначейство. Звідти пропонували звернутись до виконавчої служби, а та відправляла до казначейства.

Блокування рахунків відбулось через значну заборгованість КЕЧ перед постачальниками газу. Борги виникли через недофінансування Збройних сил у минулому році, і, як кажуть івано-франківські військові, «через небажання вищих владних керівників дослухатись до проблем українського війська». Ситуацію ускладнює відсутність бюджету на 2010 рік.

підполковник Тарас Грень,
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.