Політика

Відкрився оновлений дитячо-юнацький клуб «Мангуста»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулої п’ятниці, 19 березня, свої двері відкрив реконструйоване приміщення дитячо-юнацького клубу «Мангуста» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Адреса клубу — Південний бульвар, 40.

Реконструкція приміщень клубу «Мангуста» розпочалася у вересні 2009 року. З місцевого бюджету на проведення ремонтних робіт було виділено 23 тис. грн. За ці кошти встановлено металопластикові вікна, металеві решітки на вікнах, двері, світильники для люмінесцентних ламп.

«Ми прийняли надзвичайно важливе рішення, яким всі підліткові клуби — а їх майже 20 у місті Івано-Франківську — передали у відання управління освіти і науки міськвиконкому. Зараз можемо спостерігати, що це дає позитивні плоди. Я глибоко переконаний, що такі добрі справи будуть і далі відбуватися і ви, дорогі діточки, будете мати можливість, крім занять у школі, приходити в підліткові клуби по місцю проживання, де удосконалюватиметесь як фізично, так і духовно», — звернувся до присутніх на відкритті дітей мер Віктор Анушкевичус.

До привітального слова міський голова вийшов разом із директором компанії «UTeam» Тарасом Гуриком. За кошти інвестора, яким виступила ця компанія, було проведено значну частину ремонтних робіт (внутрішній ремонт приміщень, заміна сантехнічного обладнання, встановлення водонагрівача та інше), а також закуплено спеціальне покриття на підлогу для проведення тренувань.

За словами Віктора Анушкевичуса, дана подія — це результат спільної діяльності міської влади і бізнесу. Влада завжди готова підтримати тих суб’єктів підприємницької діяльності, які ведуть так званий соціально відповідальний бізнес.

У клубі діятимуть секції з джиу-джитсу, айкідо (тренери-працівники «Івано-Франківської обласної федерації бойових мистецтв»).

Педагог-організатор міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Вікторія Глива організовуватиме виховні бесіди, майстер класи, святкові заходи тощо, що забезпечать дітям змістовне дозвілля.

З нового навчального року в клубі планується організувати роботу гуртків інших позашкільних закладів. Для визначення пріоритетних та найбільш цікавих для дітей занять їм роздали анкети, у яких майбутні відвідувачі дитячо-юнацького клубу «Мангуста» могли вказати ті гуртки, що найбільше їм до вподоби.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.