Політика

Відбулися позачергові збори акціонерів ВАТ «Прикарпаттяобленерго»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Позачергові загальні збори акціонерів ВАТ «Прикарпаттяобленерго» відбулися учора, 1 вересня 2010 року, в приміщенні оновленого адміністративного корпусу ВАТ «Прикарпаттяобленерго» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Індустріальна, 34. Збори розглянули усі питання порядку денного. Стосувалися вони процедури дематеріалізації акцій товариства — переведення випуску іменних акцій документарної форми у бездокументарну форму існування.

Скликання зборів було зумовлене вимогами чинного законодавства. Адже згідно Закону України «Про акціонерні товариства», акції товариств випускатимуться лише в бездокументарній формі, а товариства, які мають акції в документарній формі існування, повинні перевести їх в бездокументарну форму існування протягом двох років з дня опублікування Закону, тобто до 29 жовтня 2010 року.

Для участі у зборах було зареєстровано 48 акціонерів та представників акціонерів, які в сукупності володіють близько 82 % акцій. Згідно зі ст. 41 Закону України «Про господарські товариства», Загальні збори акціонерів визнано правомочними.

Так, більшістю голосів присутніх акціонерів ВАТ «Прикарпаттяобленерго» було прийнято рішення про переведення випуску іменних акцій документарної форми у бездокументарну форму існування (дематеріалізацію). Акціонери обрали депозитарій (Приватне акціонерне товариство «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів»), який буде обслуговувати випуск акцій, щодо якого прийнято рішення про дематеріалізацію. Також було обрано зберігача, у якого Товариство буде відкривати рахунки в цінних паперах власникам акцій — Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНТЕР-СЕРВІС-РЕЄСТР». Датою припинення ведення реєстру ВАТ «Прикарпаттяобленерго» реєстроутримувачем визначено 26 листопада 2010 року.

У ході зборів було прийнято й інші рішення, що пов’язані із здійсненням обліку прав власності на акції товариства у зв’язку з переведенням їх у бездокументарну форму існування.

Довідка:

Бездокументарна форма цінного папера — здійснений зберігачем обліковий запис, який є підтвердженням права власності на цінний папір.

Дематеріалізація — комплекс дій з переведення випуску акцій у бездокументарну форму.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.