Політика

Відбулася колегія УТОПіКа

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 30 грудня 2009 р. відбулася підсумкова колегія Українського Товариства Охорони Пам’яток і Культури. На засіданні виступили голова обласної ради Товариства В.Тимків, секретар колегії В.Любінець, начальник відділу охорони культурної спадщини і музейної роботи облдержадміністрації А.Давидюк, заступник начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації М.Капак, краєзнавці П.Арсенич, Б.Гаврилів, В.Максимюк, В.Романюк та ін.

Порядок денний засідання колегії УТОПіК передбачав розгляд наступних питань: 1. Затвердження бюджету обласної ради Товариства; 2. Про пам’ятку архітектури місцевого значення охоронний номер № 589 «Пасаж Гартенбергів»; 3. Про план роботи обласної ради Товариства на 2010 рік та план роботи до Міжнародного дня пам’яток – 18 квітня 2010 року; 4. Про представлення матеріалів до державної нагороди.

За результатами роботи ухвалено план надходжень і видатків Товариства на 2010 рік (передбачено ремонт, реставрацію пам’яток, меморіальних дощок, громадських музеїв, наукові дослідження та видавництво книг); затверджено план роботи на наступний рік (розгляд питань конкурсу на обласну премію імені Івана Вагилевича, про роботу секцію археології, про містобудівну ситуацію у м. Івано-Франківську, про внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток області, про стан збереження архітектурної спадщини, про хід і підготовку зводу пам’яток історії та культури області та ін.); ухвалено  кандидатуру Федоришин Ольги (відповідального секретаря Долинської районної ради до почесного звання «Заслуженого працівника культури України»).

Члени колегії привітали секретаря колегії В.Любінця зі здобуттям державної премії в галузі краєзнавства імені В.Антоновича.

А.Чемеринський,
головний спеціаліст
із взаємодії з ЗМІ