Політика

Від повені рятуватиме спеціальний обласний штаб

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Розпорядженням голови ОДА Миколи Палійчука утворено обласний штаб з організації аварійно-рятувальних робіт під час ускладнення погодних умов зимового періоду та можливої весняної повені. Керівником штабу призначено першого заступника голови ОДА Юрія Бодоряка.

Штаб повинен організувати моніторинг змін погодних умов та ситуації на мережах життєзабезпечення й автодорогах області. У разі виникнення необхідності аварійно-рятувальних робіт штаб повинен здійснювати їх координацію та виділяти з обласного матеріального резерву в установленому порядку матеріали для забезпечення аварійно-рятувальних робіт.

Службі автодоріг в області, яку очолює депутат облради Сергій Сендерський, доручено вирішити питання виготовлення снігозахисних щитів, посадки лісозахисних смуг та перенесення ділянок доріг, на яких під час хуртовин найчастіше утворюються снігові намети.

ГУ МНС України в області в разі необхідності повинне розгорнути пункти обігріву потерпілих та рятувальників, забезпечити готовність інженерної техніки для вивільнення зі снігових заметів автомобілів і доставки потерпілих до місць обігріву та ночівлі.

ВАТ «Прикарпаттяобленерго» зобов’язується оперативно вжити заходів щодо відновлення електропостачання: позачергово – до медустанов, почергово – до об’єктів життєзабезпечення населення.

Керівникам районів і міст обласного значення доручено забезпечити безперебійну доставку продуктів харчування, товарів першої необхідності для населених пунктів.

Головним відповідальним виконавцем координації робіт та узагальнення інформації з виконання цього розпорядження виступпає управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.